Упаковник вакуумний Apach AVM425
158 132 ₴
- Немає в наявності
- Код: Apach AVM425
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Упаковник вакуумний Apach AVM425
Вакуумний пакувальник має вологозахисну панель керування, повністю автоматичний цикл пакування й автоматичне вмикання від магнітнокерованого контакту. Мікропроцесор вакуумного пакувальника має 10 програм.
Вакуумна камера виготовлена за безшовною технологією, що полегшує проціс чищення. Кришка камери закріплена на газових амортизаторах. Вакуумний пакувальник має відкривний корпус для легкого доступу до внутрішніх компонентів.
Характеристики
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Вага | 96 кг |
| Довжина | 600 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Основні | |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Пакувальний матеріал | поліетилен |
| Кількість камер | 1 |
| Максимальна ширина рулону | 400 мм |
| Виробник | Apach |
| Функція дозування газу | Так |
| Споживана потужність | 1.2 кВт |
| Продуктивність вакуумного насоса | 25 куб.м/год |
| Довжина камери | 485 мм |
| Кількість зварювальних планок | 1 шт. |
| Висота камери | 175 мм |
| Ширина камери | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина зварювальної планки , мм | 455 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 132 ₴
- Спосіб упаковки: Картон












