Упаковник вакуумний Lavezzini DG30
90 896 ₴
- В наявності
- Код: Lavezzini DG30
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Упаковник вакуумний Lavezzini DG30
Пакувальник вакуумний камерний. Автоматичне підіймання найвдалішої кришки після завершення циклу вакуумування. Розміри камери — 310x350x190 мм; зварна планка 300 мм; вакуумний насос — 10 м. куб/год; можливість встановлення аналогової та цифрової панелі керування; 220 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Пакувальний матеріал | поліетилен |
| Кількість камер | 1 |
| Виробник | Lavezzini |
| Довжина камери | 310 мм |
| Споживана потужність | 0.4 кВт |
| Країна виробник | Італія |
| Продуктивність вакуумного насоса | 10 куб.м/год |
| Висота камери | 190 мм |
| Ширина камери | 350 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Загальні параметри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Вага | 38 кг |
| Довжина | 460 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір в упаковці, висота, мм | 500 |
| Розмір в упаковці,глибина, мм | 470 |
| Розмір в упаковці, ширина, мм | 550 |
| Вага в упаковці, кг | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 896 ₴
- Спосіб упаковки: Картон



