


Фрігобар 0.5м Tefcold DB105H-I
Шафа холодильна барна 0.5 м Tefcold DB105H-I
Охолоджувальна професійна барна шафа Tefcold DB105H-I обладнана однією перенавішуваною скляними дверима, внутрішньою світлодіодною підсвіткою, регульованими полицями та ніжками, електронним термостатом, замком, термометром. Має автоматичне розморожування, рециркуляцію холодного повітря. Може вміщати: банки 113 шт (330 мл) або 96 шт (500 мл), пляшки 70 шт (330 мл або 500 мл ПЕТ). Загальний об'єм 100 л, корисний об'єм 94 л. Температура +2 до +10 °C, напруги 220 В.
- Двері: скляна перенавішована 1 шт.
- Об'єм: загальний 100 л, корисний 94 л.
- Місткість: банки 113 шт (330 мл) або 96 шт (500 мл), пляшки 70 шт (330 мл або 500 мл ПЕТ).
- Кліматичний клас: 4.
- Температурний діапазон: +2...+10 С.
- Кількість полиць: 2 шт.
- Розмір полиць: 398х335 мм.
- Внутрішня підсвітка: є LED.
- Зовнішнє оздоблення: чорний.
- Внутрішнє оздоблення: рифлений алюміній.
- Ніжки: 4 регульовані.
- Замок, термометр: є.
- Тип контролера: електронний.
- Уровень шума: 45 дб(А).
- Тип охолодження: вентильований.
- Тип розморожування: автоматичний.
- Хладагент: R600a.
- Вхідна потужність: 150 Вт.
- Напруга/частота: 220 В/50 Hz.
- Споживана енергія: 1.88 кВт/24 год.
- Внутрішній розмір: 408х355х720 мм.
- Габаритний розмір: 500х520х870 мм, вага 53 кг.
- Розмір в упаковці: 585х600х940 мм, вага 55 кг.
Фрисгобар використовується для зберігання й охолодження алкогольних і безалкогольних напоїв. Має широке застосування в кафе, барах, ресторанах, супермаркетах, готелях, торгових центрах, точках швидкого харчування.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильний мінібар |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для напоїв |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальний рівень шуму | 45 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 150 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Міні-бар | Так |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 870 мм |
| Вага | 53 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 408 мм |
| Внутрішня ширина | 355 мм |
| Об`єм | 94 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Термометр | Так |
| Особливості | Наявність двері, Регульовані ніжки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри в упаковці, мм | 585х600х940 |
| Вага в упаковці, кг | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 744 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон



