Шафа винна Frosty KWS102P
Шафа винна Frosty KWS102P
Професійна винна шафа Frosty KWS102P має одні двостулкові скляні двері, 10+2 дерев'яних полиць, одну зону охолодження, електронний контролер із цифровим дисплеєм, світлодіодну підсвітку. Шафа зовні з пофарбованого металу, всередині — пластик. Об'єм 242 л, місткість — 102 пляшок, температурний режим: +5°...+20°С.
- Об'єм: 242 л.
- Місткість: 102 пляшок.
- Кількість зон: 1.
- Температурний режим: +5...+20°C.
- Тип відтайки: автоматична.
- Контролер: електронний із цифровим дисплеєм.
- Підсвітка: світлодіодна.
- Двері: скляна 1 шт.
- Полиці: 10+2 шт. (дерев'яні).
- Зовні пофарбований метал.
- Потужність: 0.12 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Габарити: 550х565х1277 мм.
- Вага: 40 кг.
Винна шафа FROSTY KWS102P призначена для зберігання та подавання вин різних марок і сортів у барах, ресторанах, кафе, готелях.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Торгові магазини, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 120 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для напоїв |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 1 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Максимальна робоча температура | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 565 мм |
| Висота | 1277 мм |
| Вага | 40 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 242 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Кількість полиць | 12 шт. |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Термометр | Так |
| Тип двері | Розпашна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 588 ₴
- Спосіб упаковки: Гофроупаковка на європалеті



