
Шафа винна Frosty H168D
Шафа винна Frosty H168D
Frosty H168D — чудова винна шафа для дому, бару або ресторану, що поєднує стильний дизайн з професійними умовами зберігання вина. Винна шафа Frosty H168D — ідеальне рішення для зберігання та подачі різних сортів вина. Має два температурні режими (+5°…+12 °C та +12°…+22 °C), що дозволяє одночасно зберігати як білі чи ігристі, так і червоні вина. Загальний об’єм — 430 л, місткість — до 168 пляшок. Усередині — дерев’яні висувні полиці, тоновані скляні дверцята з УФ-захистом, LED-підсвітка та цифровий термостат для точного контролю клімату.
- Об'єм: 430 л.
- Місткість: от 149 до 168 пляшок.
- Кількість зон: 2.
- Температурний режим: +5...+16 °C/+12...+22°C.
- Діапазон вологості повітря: від 60% до 85%.
- Тип відтайки: автоматична.
- Контролер: сенсорний цифровий із РК-дисплеєм.
- Підсвітка: світлодіодна (вертикальне LED підсвічування з двох сторін, з можливістю зміни кольору та інтенсивності освітлення).
- Фільтр: вугільний.
- Охолодження: циркуляційне (4 вентилятори).
- Двері: скляна 1 шт.
- Полиці: (дерев'яні).
- Замок: є.
- Розмір полиці: 12 шт - 480х540мм, 1шт - 480х300мм нижня, 1шт - 480х540х150мм демонстраційна .
- Зовні пофарбований метал.
- Особливості: висувні полиці, двері перенавішуються, рама на двері з подвійного тонованого скла із захистом від УФ-променів.
- Потужність: 0.185 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Габарити: 595х600х1800 мм, вага 50 кг.
- Розмір пакування: 635х740х1980 мм, вага 105 кг.
Винна шафа FROSTY H168D призначена для зберігання й подавання вин різних марок і сортів у барах, ресторанах, кафе, готелях.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Призначення | Для напоїв |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна вологість | 85 % |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 185 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 22 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 50 кг |
| Розмір пакування | 635х740х1980 мм |
| Вага пакування | 105 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 430 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 14 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Термометр | Так |
| Особливості | Наявність двері |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 564 ₴
- Спосіб упаковки: Гофроупаковка на європалеті



