Шафа винна Frosty H120D
Шафа винна Frosty H120D
Професійна винна шафа Frosty H120D має одні двостулкові скляні двері, 7 дерев'яних полиць, дві зони охолодження, сенсорний цифровий контролер із РК-дисплеєм, змінну світлодіодну підсвітку, вугільний фільтр. Шафа зовні з пофарбованого металу. Об'єм 320 л, місткість — 120 пляшок, температурний режим: 1 зона + 5°...+12°С, 2 зона +12...+22°С.
- Об'єм: 320 л.
- Місткість: 120 пляшок.
- Кількість зон: 2.
- Температурний режим: +5...+16 °C/+12...+22°C.
- Тип відтайки: автоматична.
- Контролер: сенсорний цифровий із РК-дисплеєм.
- Підсвітка: світлодіодна.
- Фільтр: вугільний.
- Двері: скляна 1 шт.
- Полиці: 7 шт. (дерев'яні).
- Розмір полиці: 480х440 мм.
- Зовні пофарбований метал.
- Потужність: 0.165 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Габарити: 595х600х1630 мм.
- Вага: 40 кг.
Винна шафа FROSTY H120D призначена для зберігання й подавання вин різних марок і сортів у барах, ресторанах, кафе, готелях.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Торгові магазини, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 165 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для напоїв |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 1 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Максимальна робоча температура | 22 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1630 мм |
| Вага | 40 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 320 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Кількість полиць | 7 шт. |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Термометр | Так |
| Тип двері | Розпашна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 772 ₴
- Спосіб упаковки: Гофроупаковка на європалеті



