


Шафа винна Tefcold TFW160-2S
Шафа винна Tefcold TFW160-2S
Винна професійна шафа Tefcold TFW160-2S обладнана двостулковими дверима та полицями. Шафа має тоневі скляні двері, дві температурні зони, підсвітку, електронний термостат. Корпус виготовлений із фарбованого металу, а внутрішня частина — із пластику.
- Об'єм: загальний 155 л, корисний 131 л.
- Тип охолодження: динамічне.
- Напруга/частота: 220 В/50 Гц.
- Вхідна потужність: 160 Вт.
- Споживання електроенергії: 0.54 кВт/24ч.
- Хладагент: R600a.
- Термометр: є.
- Тип розморожування: автоматичний.
- Термостат: електронний.
- Замок: немає.
- Внутрішнє освітлення: LED.
- Кількість температурних зон: 2.
- Діапазон температур: 1 зона +5...+18 С, 2 зона +10...+18 °C.
- Кількість дверей: 1.
- Кількість полиць: 6.
- Матеріал корпусу: фарбований метал.
- Матеріал дверей: скло.
- Місткість пляшок 750 мл: 38 шт.
- Внутрішні розміри: 520х445х605 мм.
- Зовнішні розміри: 595х570х820 мм, вага 48 кг.
- Розміри в пакованні: 670х670х880 мм, вага 49 кг.
Використання холодильної шафи дає змогу оптимально організувати зберігання вин.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Сфера використання | Торгові магазини, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильний мінібар |
| Максимальна робоча температура | 18 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 160 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для напоїв |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кількість секцій | 1 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Висота | 820 мм |
| Вага | 48 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 131 л |
| Внутрішня довжина | 520 мм |
| Внутрішня ширина | 445 мм |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Матеріал дверей | Скло |
| Авторозморожування | Так |
| Термометр | Так |
| Тип двері | Розпашна |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 480 ₴
- Спосіб упаковки: Гофроупаковка на європалеті



