Міксер планетарний EWT INOX (Plutone) PM-LT10A
34 008 ₴
- Немає в наявності
- Код: PM-LT10A
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Міксер планетарний EWT INOX (Plutone) PM-LT10A
Високошвидкісний планетарний міксер із дежею 10 л, три швидкості обертання насадки 108; 195; 355 об./хв, у комплекті аксесуари: вінчик, лопатка, гак; металевий корпус, фарбований у колір металік; потужність мотора 500 Вт, захист від перевантаження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | Харчова промисловість |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Планетарний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Максимальна швидкість обертання | 355 об/хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 635 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Алюміній |
| Об'єм 1 ємкості | 100 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 85.5 |
| Висота в упаковці, мм | 740 |
| Вага, кг | 75 кг |
| Ширина в упаковці, мм | 540 |
| Глибина в упаковці, мм | 460 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 008 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



