



Посудомийна машина ASBER GTX-H500DD
123 604 ₴
- В наявності
- Код: GTX-H500DD
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посудомийна машина купольна ASBER GTX-H500DD (Польща, FAGOR)
Asber GTX-H500DD — високопродуктивна купольна посудомийна машина для інтенсивної експлуатації у ресторанах, їдальнях, готелях та інших закладах HoReCa. Оснащена фронтально-відкидним куполом, зручно інтегрується в мийні лінії з подачею зліва або справа.
- Панель керування: електронна.
- Тип: купольна.
- Продуктивність: 40 кошиків/год.
- Цикл миття: 90/120/180 сек.
- Об'єм бака: 33 л.
- Об'єм бойлера: 7 л.
- Потужність: 11.25 кВт.
- Напруга: 380 В.
- Температура миття 60 ºC та ополіскування 90 ºC.
- Вбудовані дозатори миючого та ополіскувального: є (механічний мембранний).
- Зворотний клапан: є.
- Матеріал ручки для миття: нержавіюча сталь.
- Підключення до гарячої/холодної води: є.
- Розмір касети: 500х500 мм.
- Висота завантажувального вікна: 440 м.
- Комплектація: 2 касети та 1 контейнер-вставка для столових приладів.
- Габаритні розміри: 630х750х1482 мм.
- Розмір пакування: 880х775х1650 мм, вага 107 кг.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asber |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Посудомийна машина |
| Тип посудомийної машини | Купольна |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 11250 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| В комплекте оборудования | Касета для миття чашок і склянок, Дозатор миючого засобу, Дозатор обполіскуючого засобу, Касета для миття приладів з сіткою |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір касети | 500 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1482 мм |
| Розмір паковання | 880х775х1650 мм |
| Вага паковання | 107 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 604 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на європалеті



