Шафа холодильна FROSTY GN650C1
Шафа холодильна FROSTY GN650C1
Модельний ряд холодильних шаф серії GN FROSTYмає динамічне охолодження корисного об'єму та є обладнанням високої якості, надійності та довговічності.
Усередині та зовні зроблені з неіржавкої сталі, двері мають спеціальне оброблення сатиноване шліфування satin-finish SCOTCH-BRITE, яке не залишає плям від дотику рук персоналу. Задня стінка шаф з оцинкованої сталі. Для зручного прибирання внутрішні кути виготовлені із заокругленням.
Ізоляція CFC поліуретанова піна високого тиску завтовшки 65 мм забезпечує надійне зберігання продуктів. Самозакривні двері з магнітними прокладками є реверсивними, тобто їх можна без проблем перенавішувати. Завдяки регульованим поличкам можна максимально ефективно розмістити велику кількість продуктів. Шафа об'ємом 600 л має 3 полиці розміром 2GN (530х650 мм), об'ємом 1200 л має 6 полиць.
Шафи обладнані електронним контролером Carel з функцією автоматичного відтайки випарника ТЕНами та випаровування конденсованої води, а також надійним економним компресором Embraco. Верхнє розташування агрегату й електронна передня панель керування з NTC датчиком забезпечують низку переваг.
Завдяки тропічному виготовленню (температура довкілля +38 °C і відносній вологості 65%) підходять для експлуатації на кухні з розташуванням поблизу теплового технологічного обладнання.
Як холодоагент використовується екологічно чистий озононеруйний недорогий газ R134A.
Регульовані сталеві ніжки з неіржавкої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 420 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 1 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Висота | 2050 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 600 л |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Авторозморожування | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Тип двері | Розпашна |
- Ціна: 54 848 ₴
- Спосіб упаковки: Гофроупаковка на європалеті



