Деко Pansystem перф. 600x800х20
2 184 ₴
- В наявності
- Код: Pansystem перф. 600x800
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Деко кондитерське алюмінієве перфороване Pansystem
довжина 600 мм
ширина 800 мм
висота борту 20 мм
Кондитерський штампований лист з перфорацією виготовлений з алюмінію, що дуже зручно для роботи в кондитерському цеху, пекарні, ресторані. Він дуже легкий і міцний.
Зв'язатися з менеджером компанії "Академія Кухні"
+38 (066) 39-86-353; +38 (098) 068-48-25 вони допоможуть підібрати розмір, підкажуть, на що потрібно звернути увагу під час замовлення.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pansystem |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Алюміній |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Товщина матеріалу | 1 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота бортика | 20 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип дна | Перфорований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 184 ₴









