

Шафа холоду. 1200 л АйсТермо ШХС-1.2 скло-купе
42 100 ₴
- Під замовлення
- Код: ШХС-1.2 стекло-купе
Відправка з 13 травня 2026+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шафа холодильна професійна АйсТермо ШХС-1.2 зі скляними розсувними дверима
Холодильна середньотемпературна професійна шафа АйсТермо обладнана двома розсувними скляними дверима купе. Корпус виготовлений із металу покритого порошковою фарбою (колір може вибрати на вибір білий, сірий, синій, зелений. Корпус, бічні панелі та двері залитий пінополіуретаном, що забезпечує надійну теплоізоляцію, енергоекономність і довговічність обладнання. Шафи випускаються у варіантах зі статичним і динамічним охолодженням на вибір замовника (після дає змогу заощаджувати до 30% споживаної електроенергії). Об'єм 1200 л. Робочий діапазон температур від 0 до +8 °C.
- Скляні двері-купе: 2 шт.
- Об'єм: 1200 л.
- Діапазон робочої температури: 0...+8 °С.
- Розморожування: автоматичне.
- Розташування агрегату: нижнє.
- Тип охолодження: динамічний/статичний.
- Підсвітка внутрішньої камери.
- Уплин дверей із полівінілхлориду з магнітною вставкою .
- Блок керування: електронний з індикацією температури та функцією автоматичного відтайки випарника.
- Споживання електроенергії: 7.0 кВт/24 год.
- Напруга: 220 В.
- Кількість полиць: 6 шт.
- Навантаження на полицю: до 40 кг.
- Габаритний розмір: 1400х700х2000 мм.
- Вага: 190 кг.
Холодильна шафа призначена для зберігання різних типів продуктів за температури 0...+8 °C. Використовується на підприємствах торгівлі та громадського харчування.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Айстермо |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Торгові магазини, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість секцій | 1 |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Споживання електроенергії, кВт/24ч | 7 кВт/добу |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Вага | 190 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1200 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Матеріал дверей | Скло |
| Тип двері | Двері-купе |
| Користувальницькі характеристики | |
| Охолодження | динамічне, статистичне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 100 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка



