Тестомес Alimacchine SM15FM (220В)
50 180 ₴
- Немає в наявності
- Код: SM15FM
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
Тестомес Alimacchine SM15FM
Професійний тестоміс Alimacchine SM15FM призначений для замішування дріжджового тіста хлібобулочних виробів (піца, хліб, пиріжки, булочки тощо). Тестомес обладнаний незнімною ліжею на 16 л, непідіймальним робочим механізмоммає металевий пофарбований корпус, захисну решітку, одну швидкість обертання. Дежа, спіраль, центральна стійка та захисна решітка виготовлені з неіржавкої сталі. Для забезпечення безпеки роботи на кришці встановлений запобіжний мікровимикач.
Для якісного замішування max обсяг завантажуваної сировини має становити 30-40% від об'єму дежі. Для цієї моделі рекомендоване одноразове завантаження сировини 12 кг. Продуктивність 50 кг/год. Alimacchine SM15FM зазвичай використовують у невеликих піцеріях, пекарнях для замішування різних типів тіста з вологістю не менш ніж 50%. Особлива форма спіралі дає змогу отримати однорідне тісто за кілька хвилин.
- Об'єм дежі: 16 л.
- Разове завантаження борошна: 12 кг.
- Продуктивність: 50 кг/год.
- Тип тістоміса: спіральний.
- Кількість швидкостей: 1.
- Механізм кріплення чаші: фіксована дежа.
- Механізм підняття голови: непідіймальна траверса.
- Матеріал дежі: нержавіюча сталь.
- Матеріал корпусу: фарбований метал.
- Потужність: 0.55 кВт.
- Напруга: 220 В (FM).
- Розмір: 340х630х570 мм, вага 48 кг.
- Розмір в упаковці: 360х660х730 мм, вага 53 кг.

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 48 кг |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Розміри в упаковці | 360х660х730 мм |
| Вага в упаковці | 53 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Alimacchine |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини, Fast-food, Вулична торгівля |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Кількість програм роботи | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 16 л |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
- Ціна: 50 180 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на європалеті












