Тестомес Alimacchine SM10FT
Тестомес Alimacchine SM10FT
Тестомес, корпус — фарбований метал, незнімна дежа, непідіймальне робоче хутро-м, дежа 12 л, кількість тіста 8 кг, 1 швидкість, 380 В
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 45 кг |
| Довжина | 300 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм роботи | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Alimacchine |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| вага | 55 |
| Ємність , л | 12 |
| Глибина | 360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 964 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на європалеті










