Тестомес Alimacchine SM10FM
Тестомес Alimacchine SM10FM
Тестомес, корпус — фарбований метал, незнімна дежа, незнімний робочий механізм, дежа 12 л, кількість тіста 8 кг, 1 швидкість, 220 В
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 45 кг |
| Довжина | 300 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм роботи | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Alimacchine |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 964 ₴
- Спосіб упаковки: Гофрокартон на європалеті










