



Тостер вертикальний Bartscher 100201
Тостер вертикальний Bartscher 100201
Професійний тостер Bartscher 100201 виготовлений із неіржавкої сталі, обладнаний знімною підставкою для підігрівання булочок і знімним піддоном для збирання крихт, розрахований на 2 тости, підходить для сендвіч-тостів (розмір комірки 4х14 см).
- Розмір 190х265х195 мм, вага 4 кг.
- Розмір в пакованні 220х240х300 мм, вага 4.5 кг.
- Потужність 0.85 кВт.
- Напруга 220 В.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість відділень | 1 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | Торгові магазини, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Піддон для крихт | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Вага | 4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 605 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



