

Чаша ферментаційна малий овал, пластик
Чаша ферментація овальна з отворами, пластик
Продаж від 5 шт.
Чаша виготовлена з пластику, розмір 265х125х70 мм. Приблизна сукня 700 г. Ферментаційна чаша призначена для розстоювання хлібної заготовки. Тестова заготівка набуває потрібної форми. Підовий хліб виходить високим і пишним.
ПОЖУЙТЕСТА, ВСІГДА УТОЧУЙТЕ НАЛІЧІ!
Вартість може змінюватися, тому уточнюйте вартість за попереднім прорахунком у менеджера.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип форми | Овальна |
| Призначення форми | Для хліба |
| Матеріал | Пластик |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота стінок | 70 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч-плівка



