Полиця 3 рівні ширина 250мм
Полиця навісна 3-рівнева з неіржавіючої сталі для професійної кухні
Полиця навісна - чудовий накопичувач для виробничих площ у ресторані, кафе, їдальні. Для санітарної обробки полиці виготовлені з неіржавкої сталі AISI 430.
- ширина 250 мм;
- висота 600 мм;
- матеріал полиць: нержавіюча сталь AISI 430;
- товщина металу: 0.8 мм;
- матеріал каркаса: труба з нержавіючої сталі 30х30 мм, товщина 1.0 мм;
- пристінний борт: 30 мм;
- полиці завдовжки від 500 мм до 1400 мм йдуть на 4 кронштейнах, а полиці від 1500 мм йдуть на 6 кронштейнах.
Довжина виробу вибирається під ціною.
Зв'язатися з менеджером компанії "Академія Кухні"
+380 (97) 409-81-36; +380 (50) 713-06-58
вони допоможуть підібрати розмір, підкажуть, на що потрібно звернути увагу під час замовлення.
Можливо виготовлення полиць під розміри замовника та нестандартне виготовлення.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Академія Кухні |
| Підігрів полиці | опція |
| Підсвічування полиці | опція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 448 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка або Дерев'яна обрештування












