Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Електрокип'ятильники Uret (Туреччина)

Електрокип'ятильники Uret – підвищений рівень якості від турецького виробника

Для швидкого нагрівання води і регулярного контролю її температури слід придбати турецькі електрокип'ятильники Uret. Апарати функціонують без під'єднання до водопроводу. Обладнання може працювати в діапазоні температур від 30 до +100 градусів Цельсія.

Купуйте електрокип'ятильники Uret за демократичною вартості компанії Харкова «Академія кухні». Пристрої випускаються з номінальною споживаною потужністю від 1500 до 3500 Вт. Моделі часто використовуються в кафе, їдалень, піцеріях, ресторанах, барах, кінотеатрах, лікарнях, готелях.

Як підібрати електрокип'ятильників Uret?

Професійні пристрої випускаються провідною турецькою компанією, яка була заснована ще в далекому 1979 році. Обладнання бренду отримує виключно позитивні відгуки завдяки використанню ефективних технічних рішень, надійних комплектуючих і якісних матеріалів.

За безпеку роботи электрокипятильников відповідає вбудований аварійний термостат. При виробництві корпусу застосовується нержавіюча сталь, яка стійка до появи корозії. При виборі электрокипятильника Uret звертайте особливу увагу на такі аспекти:

  • кількість резервуарів;
  • тип Тена;
  • корисний об'єм;
  • розташування;
  • кількість чашок;
  • наявність авторегулятори температури і світлових індикаторів.

У каталозі компанії можна знайти чаераздатчики з двома резервуарами, один з яких передбачений для кип'яченої води, а другий – для заварки чаю. Застосовуються в обладнанні крани виключають виникнення крапель. Для ефективного контролю за функціонуванням техніки передбачено наявність світлових індикаторів.

Магазин «Академія кухні» пропонує придбати пристрої по розумній вартості. Співпраця з транспортними компаніями дозволяє доставити електрокип'ятильники Uret по всій території України.

Купуйте спеціальні барні апарати, зв'язавшись з менеджером інтернет-магазину за вказаними контактними телефонами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner