Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Електрокип'ятильники Stalgast (Польща)

Електрокип'ятильники Stalgast – висока ступінь надійності і якісна зборка

Для швидкого нагріву води і підтримки її в гарячому стані краще всього замовити професійні електрокип'ятильники Stalgast. Апарати активно застосовуються в різних закладах громадського харчування, промислових підприємствах, барах, готелях, лікарнях. Час закипання повного бака рідини дорівнює 40 хвилин.

Клієнти можуть придбати електрокип'ятильники Stalgast за вигідною вартості в каталозі магазину «Академія кухні». Завдяки наявності спеціалізованих термоізольованих ручок на корпусі можна без проблем переносити пристрій.

У чому ж головні переваги электрокипятильников Stalgast?

Відома польська корпорація Stalgast була створена в 1990 році і займається виробництвом різних професійних пристроїв для кухні, поставляючи їх по всій земній кулі. Професіонали використовують інноваційні технології та сучасні матеріали, а перед запуском техніка тестується в робочих умовах.

Електрокип'ятильники Stalgast виконані в циліндричній формі з корпусом з нержавіючої сталі. Робочий діапазон температур пропонованого обладнання становить від 30 до +100 градусів Цельсія. При закипанні рідини електропристрій відключається в автоматичному режимі. Моделі випускаються з потужністю від 2400 до 2600 Вт. Користувачі можуть контролювати рівень води за допомогою наочної шкали, виконаної у вигляді скляної трубочки, розміщеної на лицьовій частині апарату.

Польські електроапарати характеризуються наявністю:

  • індикатора рівня води в ємності;
  • Тена закритого типу;
  • механічного регулятора температури;
  • автоматичного термостата.

Інтернет-магазин «Академія кухні» надає можливість придбати професійні електрокип'ятильники Stalgast за прийнятною ціною. Барні моделі оперативно доставляються транспортними компаніями в будь-який населений пункт України.

Для замовлення пристрої та консультації телефонуйте фахівцям магазину за контактними телефонами, вказаними на сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner