Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Електрокип'ятильники Hurakan (Китай)

Електрокип'ятильники Hurakan – висока міцність та економічність

Для оперативного отримання кип'яченої води і приготування різних гарячих напоїв широко застосовуються електрокип'ятильники Hurakan. Спеціальні апарати встановлюються на лінії роздачі в кафе, ресторанах, барах, точках швидкого харчування, кінотеатрах, готелях, будинках відпочинку. Пристрої характеризуються економічністю, підвищеною екологічністю і простотою в обслуговуванні.

Замовляйте професійне обладнання за прийнятною вартістю в каталозі магазину «Академія кухні». За рівнем температури в електрообладнанні регулярно стежить аварійний термостат.

Різні види электрокипятильников Hurakan

Популярна фірма з Китаю HURAKAN протягом довгого часу виготовляє спеціалізоване кухонне обладнання. Професійні вироби отримали велику популярність на світовому ринку завдяки практичності, стійкості до тривалих навантажень і легкості управління.

Електрокип'ятильники Hurakan вироблені з міцним корпусом із спеціальної нержавіючої сталі. У каталозі компанії можна знайти професійні кип'ятильники наступних видів:

  • Наливні. Моделі функціонують без використання проточної води. У цьому разі заповнення бака здійснюється вручну. Залежно від моделі пристрою мають місткість від 9 і 18,5 літрів. Вбудований режим термозахисту відключає нагрів, коли рідини в резервуарі недостатньо або немає зовсім.
  • Проточні. Для роботи техніки необхідно підключення до водопроводу. Моделі забезпечують постійний об'єм гарячої рідини з автонаполнением. Апарати виконані з подвійними стінками теплоізоляції. Обладнання отримало ступінчастий підігрів води. Об'єм баків дорівнює від 5 і 10 літрів.

Інтернет-магазин «Академія кухні» надає можливість клієнтам купить електрокип'ятильники Hurakan за демократичною ціною. Настільні моделі швидко доставляються транспортними компаніями в будь-яку точку України.

Замовте електроапарати у менеджерів магазину або відправте повідомлення на електронну пошту.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner