Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Спіл-стопи для барних стійок

Спіл-стопи для барних стійок – підвищена міцність і стильний дизайн

Для організації ефективного функціонування барних станцій потрібно придбати спіл-стопи. Так як барні станції використовуються в якості платформи для приготування різних видів коктейлів і напоїв, спіл-стопи для барних стійок роблять їх використання більш практичним.

Компанія «Академія кухні» в Харкові надає можливість купити виріб за демократичною вартістю. Спеціальне пристосування дає можливість барменам істотно розвантажити стільницю. При експлуатації каплесборники зі штуцером для організації зливу врізаються або накладаються на робочу поверхню.

Важливі переваги спил-стопів для барних стійок

Пристосування виробляються з якісної нержавіючої сталі марки AISI 430, яка має стійкість до появи корозії і не схильна до деформації при високих навантаженнях. Конструкції запобігають попаданню розлитих або зайвих рідин з келихів і склянок на робочу поверхню бармена. Каплісбірники здатні з легкістю витримати великий діапазон температур та високий рівень навантажень.

Головні переваги спил-стопів з нержавіючої сталі полягають у наступному:

  • гігієнічність;
  • практичність;
  • легкість очищення;
  • зручність використання;
  • тривалий період експлуатації.

Вибираючи відповідну конструкцію потрібно звернути увагу на матеріал виготовлення та його товщину, габарити, крок між отворами, діаметр перфорації. Інтернет-магазин "Академія кухні" пропонує придбати модель за розумною вартістю. Транспортні компанії займуться оперативною доставкою спіл-стопів з нержавіючої сталі до кожного населеного пункту України.

Для замовлення консультації звертайтеся до фахівців за контактними телефонами, які вказані на сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner