Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Піч для піци EWT INOX

Високопродуктивна піч для піци EWT Inox від китайської фабрики

Оперативно приготувати смачну піцу в закладі громадського харчування досить просто. Для цього слід обрати професійний пристрій. Рекомендуємо придбати надійну піч для піци EWT Inox. Теплова техніка часто застосовується в ресторанах, кафе, барах, піцеріях, нічних клубах, точках швидкого харчування. Завдяки рівномірному розподілу потоків повітря в камері гарантується ефективне пропікання продуктів.

Купити піч для піци EWT Inox за прийнятною ціною можна в компанії Харкова «Академія кухні». Пропоновані теплові пристрої випускаються одно - і двокамерними. Завдяки компактним габаритам обладнання комфортно розмістити навіть в невеликих закладах громадського харчування.

Конструктивні особливості печі для піци EWT Inox

Китайське підприємство було засноване більше двох десятиліть тому і випускає надійні пристрої для закладів громадського харчування. Застосування німецьких технологій і сучасних матеріалів дозволило бренду завоювати довіру у покупців зі всього світу.

Изделия выпекаются на каменных плитах, которые аккумулируют температуру до 500 градусов Цельсия. Корпусы техники выполнены из качественной нержавеющей стали, устойчивой к коррозии. Подовые модели способны приготовить за одну загрузку от 4 до 8 выпечек диаметром 30 см. На дне печи для пиццы EWT Inox размещены огнеупорные кирпичи, которые долгое время поддерживают температуру внутри камеры, гарантируя высококачественную выпечку.

При выборе агрегата стоит учесть:

  • мощность;
  • напряжение;
  • количество камер;
  • вид управления и установки;
  • температурный диапазон;
  • количество выпекаемых изделий и их диаметры;
  • тип пода;
  • наличие внутренней подсветки и термометра.

Приобрести оборудование по выгодной цене можно в интернет-магазине «Академия кухни». Владельцы аппаратов могут воспользоваться собственным сервисным центром фирмы.

Транспортные компании оперативно доставят новые агрегаты по всей территории Украины.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner