Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (50) 713 06 58

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Пилки стрічкові

Стрічкові пили – підвищена міцність і зручність експлуатації

Для оперативної обробки туш та розпилювання кісток відмінно підходять спеціалізовані стрічкові пилки. Професійне обладнання широко використовується в столових, ресторанах, супермаркетах, м'ясокомбінатах, ковбасних цехах. Техніка відрізняється надійністю, безпекою та стійкістю до механічних пошкоджень.

Компанія «Академія кухні» пропонує купити гастрономічні пристрою за доступною вартості. За допомогою техніки можна за короткий проміжок часу розпиляти велика кількість свіжого, замороженого та охолодженого м'ясного або рибного сировини.

Нюанси роботи і правила вибору стрічкових пив

Професійне обладнання випускається широко відомими компаніями FROSTY, Sirman, Apach, Inoxtech, AIRHOT. Конструктивно стрічкова пила складається з робочого столу, ріжучого полотна, станини, штовхача, обмежувача і панелі управління. Корпуси пристроїв виготовляються з анодованого алюмінію з високими міцнісними характеристиками.

Завдяки наявності спеціального штовхача м'яса забезпечується безпечна робота співробітників. Дверцята і робоча частина стрічкових пив вироблені із стійкої до корозії нержавіючої сталі. Професійна техніка виконана з регульованим натягом ножівкового полотна.

При виборі моделі слід врахувати такі характеристики:

  • номінальна потужність і напруга;
  • максимальна висота відрізу;
  • матеріали робочого столу, елементів і корпусу;
  • глибина і висота нарізки;
  • розміри;
  • наявність аварійної кнопки і дозатора відрізу.

Замовляйте стрічкові пили по лояльній ціні в магазині Харкова «Академія кухні». Досвідчені менеджери знають всі особливості функціонування гастрономічних пристроїв. Швидка доставка апаратів здійснюється транспортними компаніями в кожен регіон України.

Купуйте товари в каталозі сайту або телефонуйте фахівцям за контактними телефонами, які вказані на сайті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner