Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Картоплечистки

Картофелечистка на професійній кухні

У закладах громадського харчування вирішальну роль відіграє оптимізація процесу. Чистка картоплі – досить трудомістка і малопродуктивна процедура. Тому в кафе, барах і ресторанах встановлюють спеціальні електричні машини. Один потужний прилад успішно замінює кілька кухонних працівників, тому швидко окупає витрачені на нього фінанси. Крім того, багато моделей пристроїв для чищення картоплі справляються і з іншими овочами.

Картоплечистки в «Академії кухні»

Електричні прилади бувають побутовими і промисловими, розрізняються за критеріями потужності і продуктивності. Яку класифікацію професійних агрегатів пропонують фахівці?

  • За місткістю бункера для закладання овочів.
  • За продуктивністю – до 600 кг на годину.
  • За типом установки – настільні і підлогові.
  • За структурою робочого циклу – безперервної та періодичної дії.

У компанії «Академія кухні» Харкові можете купити картофелечистку від різних брендів. Продукція білоруської фірми «Торгмаш» з нержавіючої сталі поєднує високу якість за розумною ціною. Відмінні відгуки у італійських фірм Sirman і Inoxtech. Бюджетне китайське обладнання Altezoro – оптимальна альтернатива дорогим маркам. Прекрасною репутацією користується Fimar з високою якістю комплектуючих. Моделі бренду оснащені таймером, запобіжниками і можливістю автоподачі води. Популярна марка Apach справляє потужну і довговічну техніку, реалізуючи її за демократичною вартості.

Особливості купівлі картоплечистки

Вибираючи апарат, зверніть увагу на потужність – особливо, якщо у вашому закладі великий потік клієнтів. Машина середньої потужності може впоратися в середньому до 400 кг коренеплодів за годину.

У чому відмінність між автоматичними картофелечистками безперервної та періодичної дії?

  • Перші працюють на роликових дисках. Застосовуються на виробництві та великих закладах.
  • Другі, камерні, функціонують на конусних дисках. Володіє меншою потужністю.

Купити електричну картофелечистку можна в інтернет-магазині Харкова «Академія кухні». Пристрій оперативно доставлять в будь-яку точку України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner