Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Куттери, Бликсери

Куттер і бликсер – помічники сучасних кухарів

Електромеханічні професійні куттери за принципом роботи схожі з блендерами. Принципова відмінність між ними полягає в розташуванні і конструкції ножів. Так, фарш більш якісно приготувати можна саме в куттері.

Бликсери являють собою подрібнювачі нового покоління для ресторанів, барів та інших закладів громадського харчування. З їх участю виходять смачні супи-пюре, смузі, муси, соуси, паштети. Практично миттєво апарат надає сирим і термічно оброблених продуктів консистенцію пюре з повітряної структурою.

Куттер і бликсер Robot Coupe – синтез прогресу і здоров'я

Французький бренд випускає електромеханічне обладнання для вирішення основних завдань на професійній кухні. Бликсер, який об'єднав функції блендера і міксера, був розроблений на початку 90-х років. Вийшов оригінальний агрегат для приготування легкої і корисної їжі. Досить популярний в Європі на сьогоднішній день, в наших країнах він тільки починає набирати популярність. У Харкові апарат можна придбати в інтернет-магазині «Академія кухні».

Бликсер дозволяє ефективно працювати з продуктами різної консистенції, його чашу можна заповнити на дві третини. Кромка ножа складається з дрібних зубців для тонкого подрібнення. Мінімальна швидкість пристроїв – 3000 оборотів в секунду, що дозволяє оптимізувати процес готування.

Куттери бувають вакуумними і з охолодженням. Перші застосовуються при виробництві ковбас, майонезу і т. д. Другі допомагають отримати фарш необхідної твердості, зберігає привабливий вигляд протягом тривалого часу.

Надійна техніка для переробки м'яса

У чому переваги куттери для м'яса перед традиційними м'ясорубками?

  • Швидкість приготування – довше чотирьох хвилин.
  • Рівномірне перемішування одночасно кількох видів м'яса.
  • Можливість обробки свіжого та замороженого м'яса.
  • Приготування складних м'ясних страв з різним ступенем подрібнення.
  • Збереження поживних речовин продукту.

Купити куттер і бликсер за демократичними цінами можна у компанії «Академія кухні». Товар оперативно доставляється у будь-яку область України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner