Кошик
77 відгуків
Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Підтоварники, візки вантажні

Якісні підтоварники, вантажні візки за прийнятною ціною

Для розміщення і перевезення упакованих продуктів харчування потрібно придбати спеціалізовані підтоварники і вантажні візки. Пристосування підходять для застосування в магазинах, супермаркетах, складах, ресторанах, кафе, готелях. За допомогою таких виробів можна без проблем транспортувати різноманітні вантажі.

Інтернет-магазин Харкова «Академія кухні» пропонує оптовим і роздрібним замовникам придбати інвентар за лояльною вартості. Конструкції характеризуються відмінною стійкістю до навантажень і займають невелику кількість простору в закладах.

В чем же основные особенности подтоварников, грузовых тележек?

Популярные модели производятся из высококачественной нержавеющей стали. Такой материал хорошо противостоит температурным воздействиям и появлению коррозионных процессов. Изделия заслужили особое внимание за счет своих главных плюсов:

  • долговечность;
  • прочность;
  • практичность;
  • легкость очистки;
  • отсутствие деформаций.

Наявність регульованих ніжок в підтоварниках дає можливість компенсувати можливі нерівності кухонної підлоги. Дані металеві вироби виготовляються фахівцями за індивідуальним вимірами.

Завдяки застосуванню металевої площадки і посилених коліс візки здатні легко витримувати вагу більше 100 кг. Спеціальна ручка і похилий механізм сприяють комфортному пересуванню вантажів.

Купите приспособления по выгодной цене в «Академии кухни». Сотрудники в течение 5-10 рабочих дней выполнят индивидуальный заказ клиента. Подтоварники и грузовые тележки быстро доставляются в любой регион Украины. Фирма работает по предоплате, составляющей 50% от общей суммы заказа.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner