Кошик
78 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Ринзеры, спил-стопы, рельсы для бутылок

Ринзери, спил-стопи, рейки для пляшок – ідеальне рішення для барних станцій

Для організації високоефективної роботи барних станцій необхідно придбати ринзери, спил-стопи, рейки для пляшок. Сучасні вироби необхідні ресторанах, кафе, нічних клубах, де організована робота бару. Дані вироби призначені для миття склянок, збирання розлитої та зайвої рідини, зручного розміщення різноманітних пляшок. А правильна комплектація робочого місця бармена дозволить суттєво збільшити продуктивність барменів.

Оптові та роздрібні клієнти можуть придбати ринзери, спил-стопи, рейки для пляшок за доступною ціною в інтернет-магазині «Академія кухні».

Виробництво ринзерів, спил-стопів, рейок для пляшок

Виготовлення виробів здійснюється з використанням харчової нержавіючої сталі та повним дотриманням санітарних норм, що діють. Елементи барних станцій виявляють хорошу стійкість до корозії. Конструкції здатні витримувати широкий діапазон температур та підвищене навантаження.

Серед переваг обладнання варто виділити такі:

  • довговічність;
  • гігієнічність;
  • міцність;
  • надійність;
  • простота обслуговування;
  • тривалий період служби;
  • зручність експлуатації.

Компанія «Академія кухні» пропонує покупцям придбати товари за лояльною вартістю. Спеціалісти можуть спеціалізовані вироби модель під розміри, надані замовником. У разі потреби співробітники організації виїжджають на виміри Харковом. Терміни виготовлення ринзерів, спил-стопів, рейка для пляшок становлять 5-10 днів робочих днів. Обладнання доставляється у будь-яку точку України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner