Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Столи з мийкою з нержавіючої сталі

Виробничі столи з мийкою: які дозволяють вирішувати задачі

Виробничі столи з мийкою – невід'ємний атрибут кожного закладу громадського харчування. Кухня ресторану, їдальні або кафе не обійдеться без цього устаткування, особливо якщо відведена під неї площа дуже мала. Не потрібно встановлювати додаткову поверхню для того, щоб кухар зміг приготувати їжу. Досить:

  • правильно підібрати виробниче обладнання;
  • оптимізувати вільний простір.

Виріб розміщується компактно, а шеф не відволікається від приготування – може відразу виконувати кілька процесів одночасно.

 

Де в Харкові замовити столи виробничі з мийкою?

Можна вибрати найбільш підходящий варіант для розміщення:

  • штамповані або зварні столи з мийкою;
  • з бортами і без;
  • з варіаціями глибини мийки;
  • з полицями і без.

Обладнання виготовляється повністю з нержавіючої сталі, включаючи всі елементи конструкції. Інформацію про конструкції і її габаритах ви знайдете під описом кожної моделі в інтернет-каталозі «Академії кухні».

Термін виготовлення займає від п'яти до десяти робочих днів. Виконання замовлення залежить від обсягу роботи. У будь-який момент можна буде доукомплектувати або створити унікальний стіл конкретно для своєї кухні, реалізувавши в повній мірі всі свої ідеї.  діє Доставка по всій Україні, по місту Харків менеджери можуть зробити виміри на об'єкті. Основною умовою замовлення є 50% передоплати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner