Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (50) 713 06 58

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Ванни мийні (мийки), рукомийники автономні

Нержавіюча мийна ванна – обов'язковий атрибут професійної кухні

В будь-якому кафе, їдальні, ресторані невід'ємною частиною готування є попередня підготовка продуктів за допомогою миття, а також подальше приведення використовуваної посуду і робочого місця у належний вигляд. Тому важливу роль у функціонуванні кухні грають мийні ванни з нержавіючої сталі.

Необхідно розморозити рибу або м'ясо? Вимити овочі або обполоснути тарілку? Помити руки? Без мийок не обійтися, але їх необхідно розділяти і кожну використовувати строго за призначенням.

Якою повинна бути мийна ванна з нержавіючої сталі     

Виробничі і мийні ванни полегшують роботу на кухні, дозволяють швидко розправитися з брудним посудом, тим самим збільшуючи ефективність роботи і не затримують персонал при приготуванні страв, покращують санітарні умови на кухні. 

Вирішивши купити мийну ванну в Академії Кухні, ви отримуєте  нейтральне обладнання, виготовлене з якісних матеріалів (краще відмивається жир і забирається запах), повністю відповідне замовленим габаритами (з орієнтацією на розміри вашої кухні) і потрібної глибини (наскільки містким повинна бути).

Виробничі і мийні ванни повинні мати пристінні бортики, фартухи, щоб запобігти розбризкуванню води, регульовані ніжки для комфортної роботи.

Нержавіючі мийні ванни від Академії Кухні

В залежності від майбутньої навантаження і призначень, ми можемо запропонувати такі види мийок:

Ванны для мытья могут размещаться у стены, впритык к другому оборудованию на кухне, быть угловыми и даже иметь встроенные мусоросборники. Если для вашей кухоньки купить моечную ванну проблематично (из-за непозволительных габаритов), отличным вариантом для вас будет автономный рукомойник, купить который можно запросто заказать на сайте Академии Кухни.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner