Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Мікрохвильові печі мікрохвильові

Професійні мікрохвильові печі для ресторанів

Різноманітне меню, смачні страви, привітний персонал та оперативне обслуговування – такими якостями володіють улюблені ресторани. Коли необхідно швидко розморозити продукт або розігріти готову страву, мікрохвильова піч стає просто необхідною. Академія Кухні пропонує вам купити СВЧ за доступною ціною, тим самим придбати незамінного помічника.

Які мікрохвильові печі СВЧ вибрати?

Якщо у вас досить великий заклад, рекомендуємо придбати професійну модель. Вона відрізняється від побутової збільшеними габаритами камери, більшою зносостійкістю, можливістю безперервно функціонувати протягом робочого дня, а також додатковими функціями.

 Для маленького фаст-фуду чи кафе з невеликою прохідністю підійде звичайна побутова мікрохвильова піч.

 Якщо ви вирішили, що вашій кухні потрібна мікрохвильова піч, ціна на неї може залежати від потужності, бренду, продуктивності і додаткових опцій. Академія пропонує Кухні  купити мікрохвильову піч СВЧ тільки від одного з перевірених і затребуваних серед українських кухарів брендів: 

  • Bartscher (Німеччина)
  • Fimar (Італія)

Такі печі володіють основними функціями:

  • Нагрівання
  • Розморожування
  • Гриль

Вони здатні витримувати великі навантаження і порівняно з побутовими моделями мають набагато нижчий рівень електромагнітного випромінювання.

Мікрохвильові печі для ресторанів допомагають значно скоротити час очікування замовлення, а значить – підвищити рівень лояльності відвідувачів. Для оптимізації і прискорення роботи вашої кухні ми також рекомендуємо звернути увагу на таке спеціалізоване обладнання як макароноварки, рисоварки, фритюрниці та ін

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner