Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Форми кондитерські

Кондитерські форми – зручність, міцність, ефективність

Можливість швидко сформувати випічку потрібної ваги та виду з'являється завдяки спеціальному інвентарю. Форми для кондитерських виробів бувають овальними, прямокутними, круглими, у вигляді зірки, серця, квітів, краплі і т. д. Сучасні модифікації інвентарю дозволяють мінімізувати складнощі кондитерського мистецтва, перетворивши роботу в задоволення.

Кондитерські форми для випічки онлайн– можливість вибору

Кондитерські форми випускаються в різних розмірах, діаметрів, з варьирующей висотою бортиків. Деякі моделі є багатофункціональними, передбачається доповнення красивим малюнком, який переноситься на поверхню кулінарних ласощів.

Правильний вибір якісного інвентарю дозволяє:

  • зменшити витрати на «невдалі» кулінарні експерименти;
  • підвищити ефективність роботи кулінара;
  • оптимізувати технологію виробництва тортів і тістечок, вдосконалити виробничий процес.

Інтернет-магазин Академії кухні в Харкові пропонує вибрати і купити кондитерські форми для випічки без дна, різних варіантів:

  • круглі;
  • квадратні;
  • овальні;
  • у вигляді крапля.

Цельные изделия из нержавеющей стали предназначены для изготовления тортов и других кулинарных лакомств. Компания изготавливает широкий ассортимент товара по приятной цене. Формы отличаются удобством, прочностью, функциональностью, подходят для использования в духовках любого типа. Если вы сомневаетесь, какие варианты лучше, то менеджеры компании помогают разобраться в нюансах, предоставляя исчерпывающую консультацию. Предусмотрена также услуга по изготовлению инвентаря под любые размеры заказчика. Товар вы получаете четко в оговоренный срок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner