Кошик
77 відгуків

Перед замовленням уточнюйте ціни і наявність у менеджера +380 (66) 398 63 53

Обладнання для ресторанів від "АКАДЕМІЇ КУХНІ"
+380 (97) 409-81-36
+380 (50) 713-06-58
+380 (66) 398-63-53

Етикет - пістолети

Етикет-пістолети – сучасне обладнання для оптимізації вашої роботи

Етикет-пістолети є незамінними пристроями для підприємств торговельної сфери, адже вони дозволяють значно спростити робочий процес. З їх допомогою виконується нанесення на етикетку товару необхідної інформації, такої як ціна, термін придатності, дата випуску, номер партії, артикул і т. д. Завдяки цим приладам на виріб наклеюється етикетка.

В каталогах інтернет-магазину «Академія кухні» представлений широкий вибір кухонного обладнання за прийнятними цінами. Користуватися пристроєм просто – потрібно тільки натиснути на рукоятку, і етикетка з нанесеною на ній інформацією буде нанесена на товар.

Види та застосування

Етикет-пістолет обладнаний механізмом, що дозволяє переносити підготовлену заздалегідь напис на самоклеючу етикетку. Спеціальний фарбувальний валик контактує етикет-стрічкою, потім вона відокремлюється і прямує до місця, на яке її потрібно приклеїти. Використання такого пристрою дозволяє швидко маркувати товари з нанесенням буквених, цифрових знаків, валютних кодів, включаючи знаки пунктуації та «слеші».

Прилади можуть бути декількох видів:

  • цифирные: друкує тільки цифри;
  • цифирно-літерні: друкують цифри і літери;
  • одно-, дво - або три-рядковими: дані розміщуються в одну, дві або три рядки з кількістю символів від 6 до 10.

Купити етикет-пістолети бренду Blitz у Харкові і інших містах ви можете на сайті компанії «Академія кухні». Зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або онлайн для оформлення замовлення за найнижчою ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner