Стіл 1200*800*850 з полицею без борта (проф 430)
6 500 ₴
- В наявності
- Код: СТ1 1200*800 проф.430
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стіл виробничий з полицею з нержавіючої сталі AISI 430 без бору
Можливе виготовлення столів під розміри замовника і нестандартне виконання.
довжина 1200 мм
ширина 800 мм
висота 850 мм
- матеріал стільниці: нержавіюча сталь AISI 430 або 201;
- матеріал полиць: нержавіюча сталь AISI 430 або 201;
- товщина металу стільниці: 0.8 мм;
- стільниця посилена шумопоглинаючим вологостійким ДСП, товщина 16 мм;
- матеріал каркаса: труба нерж/сталь 30х30 мм, марка AISI 430;
- пристінний борт: без борту;
- регульовані по висоті опори ніжок до 40 мм з ПВХ;
- вага: 16 кг;
- столи довжиною від 600 мм до 1900 мм йдуть на 4 опорах.
Довжина і ширина виробу вибирається під ціною.
Зв'яжіться з менеджером компанії "Академія Кухні"
+380 (97) 409-81-36; +380 (50) 713-06-58
вони допоможуть підібрати розмір, підкажуть, на що потрібно звернути увагу при замовленні.
Можливе виготовлення столів під розміри замовника і нестандартне виконання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стіл |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Тип полиці | Цілісна |
| Конструкція столу | Суцільнозварна |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Матеріал каркаса столу | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Можливість регулювання по висоті опор |
| Полиця під стільницею | 1 (шт) |
| Допустиме рівномірне розподілене навантаження на стільницю | 20 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 850 мм |
| Товщина стільниці | 33 мм |
| Вага | 16 кг |
| Основні атрибути | |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Академія Кухні |
| Тип столу | Пристінний або острівної |
| Регулювання ніжок по висоті, мм | 33 |
| Можливість виготовлення столу | за розмірами замовника |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка або дерев'яна обрештування













