Апарат для пончиків/берлінерів JUFEBA б/у
71 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: JUFEBA б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Апарат для пончиків/берлінерів JUFEBA б/у
Пончиковий апарат JUFEBA використовується для смаження виробів із дріжджового, без дріжджового або заварного тіста. Апарат обладнаний розстійною камерою, у якій витримуються готові тестові заготівки, що надалі завантажуються у ванну фритюрниці.
Апарат для пончиків/берлінерів JUFEBA б/у, у гарному робочому стані, пройшов сервісну перевірку та готовий до експлуатації.
Характеристика:
- Габарити: 1000х660х1030мм;
- Потужність 9 кВт;
- Продуктивність 150 пончиків/год;
- Розстібка під 10 дек;
- До комплекту входить візок, 15 дека з фетру та 5 дек;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JUFEBA |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Сфера використання | Вулична торгівля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Описание емкостей | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 660 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 1030 зовнішній габарит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картон



