Шафа холодильна Cold S-700 б/у
14 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Cold S-700 б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шафа холодильна Cold S-700 б/у
- Полиці в комплекті.
- Об'єм 700 л.
- Корпус фарбований (білий).
- Статичне охолодження.
- Розмір 830х725х2020 мм.
- Температурний режим +2 +8 С
- Під'єднання 220 В
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Дисплей | Так |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Авторозморожування | Так |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Матеріал дверей | Сталь |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Особливості | Регульовані ніжки |
| Основні | |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 400 Вт |
| Країна виробник | Польща |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Кліматичний клас | T |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Виробник | Cold |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 725 мм |
| Висота | 2020 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 700 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



