
Холодильний стіл Unifrigor барний б/у
12 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Unifrigor 3 б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Холодильний стіл Unifrigor барний б/у
Холодильний стіл Unifrigor 3-дверний б/к, стану гарний, був проведений сервісний огляд;
- Температурний режим +2 - +8 С;
- Напруга 220 В;
- Розмір — 1740х550х850 мм;
- Корпус фарбований, камера — пластик.
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Дисплей | Так |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Авторозморожування | Так |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Матеріал дверей | Сталь |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Особливості | Регульовані ніжки |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Основні | |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна споживана потужність | 300 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кліматичний клас | N |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість секцій | 3 |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1740 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



