Тестомес Diosna SP120 б/у
110 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Diosna SP120 б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тестомес Diosna SP120 б/у
Тестомес перевірений і готовий до експлуатації. Якісна та надійна німецька машина.
- Об'єм дежі 120 л.
- Дві швидкості замішування тіста.
- Під'єднання 380 В.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1480 мм |
| Ширина | 1248 мм |
| Довжина | 1540 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Diosna |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Торгові магазини |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна споживана потужність, кВт | 8.0 |
| Об'єм діжі, л | 120 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна, дерев'яна обрешетка



