Холодильний стіл Fagor MSP 150 б/у
26 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Fagor MSP 150 б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Холодильний стіл Fagor MSP 150 б/у
Холодильний стіл Fagor MSP-150 б/у в чудовому стані та готовий до експлуатації.
- Габаритні розміри (ДхШхВ): 1496x600x850 мм;
- Кількість дверей: 2;
- Напруга: 230 В;
- Об'єм: 255 л;
- Температура: -2.+8 С°;
- Матеріал стільниці: нержавіюча сталь;
- Тип охолодження: динамічний;
- Наявність борту: є.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кліматичний клас | N |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Виробник | Fagor |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість секцій | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Авторозморожування | Так |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Особливості | Регульовані ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 1496 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 255 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



