
Холодильний стіл Apach AFM 02 б/у
25 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Apach AFM 02 б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Холодильний стіл Apach AFM 02 б/у
Холодильний стіл Apach AFM 02 б/у, у гарному стані, пройшов сервісну перевірку. Корпус і внутрішня камера виготовлені з неіржавкої сталі AISI 304
- Температурний режим: 0... +10°C;
- Місткість: 310 л;
- Габарити: 1420х700х850 мм;
- Потужність: 0,5 кВт;
- Напруга: 220 В;
- Кількість дверей: 2;
- Хладагент: R 404 А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кліматичний клас | N |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Виробник | Apach |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість секцій | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Авторозморожування | Так |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Особливості | Регульовані ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 715 мм |
| Довжина | 1420 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 310 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



