
Посудомийна машина Fagor FI-48 б/у
26 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Fagor FI-48 б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посудомийна машина Fagor FI-48 б/у
Фронтальна посудомийна машина Fagor FI-48 б/у, у гарному стані та готова до експлуатації. У комплект входить: один дозатор і 2 касети для посуду.
- Габарити — 600х600х820 мм;
- Потужність — 3520 Вт;
- Напруга — 220 В;
- Цикл миття — 2-3 хвилини
- Виготовлена з неіржавкої сталі;
- Два термодатчики;
- Захисний термостат;
- Вага — 60 кг.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 60 кг |
| Довжина | 600 мм |
| Опис робочих параметрів | |
| Час роботи | 2 хв |
| Основні атрибути | |
| Номінальна споживана потужність | 3520 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип обладнання | Однокамерне |
| Виробник | Fagor |
| Вид обладнання | Посудомийна машина |
| Тип посудомийної машини | Фронтальна |
| В комплекте оборудования | Дозатор миючого засобу |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



