
Холодильна шафа Zanussi 700 б/у
20 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Zanussi 700 б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Холодильна шафа Zanussi 700 б/у
- Корпус — неіржавка сталь
- Температурний режим -2 +8 С
- Габаритні розміри 700х800х2050 мм.
- Об'єм холодильника 700 літрів.
- Динамічне охолодження.
- У комплекті 3 полиці.
- Під'єднання 220 В.
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Авторозморожування | Так |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Особливості | Регульовані ніжки |
| Основні | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кліматичний клас | T |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Виробник | Zanussi |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2050 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 700 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



