Холодильна шафа Custom Cool 1400 б/у
25 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Custom Cool 1400 б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Холодильна шафа Custom Cool 1400 б/у
- Об'єм 1400 літрів;
- Температурний режим — від 0 °C до +10 °C;
- Холодоагент R404А/R134А;
- Номінальна напруга — 220 В.
- Габарити 1400x800x2020 мм;
- Потужність 860 Вт;
- Кількість полиць — 6 шт.
- Корпус — неіржавка сталь
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Авторозморожування | Так |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Особливості | Регульовані ніжки |
| Основні | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кліматичний клас | T |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Виробник | Customcool |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Номінальна споживана потужність | 860 Вт |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість секцій | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2020 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1400 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



