
Тестоскаткова машина Seewer Rondo б/у
84 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Seewer Rondo б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тестоскаткова машина Seewer Rondo б/у
Слугує для розкачування шаруватого тіста. Фетра в чудовому стані.
- Загальна довжина 2800 мм,
- Ширина стрічки 600 мм.
- Регулювання розкачування тіста від 0,1 мм.
- Керування механічне.
- Під'єднання 380 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Номінальна споживана потужність | 1000 Вт |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Seewer Rondo |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 600 мм |
| Розвід валків | 30 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



