
Суші кейс Comersa TOP H6 б/у
19 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Comersa TOP H6 б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Суші кейс Comersa TOP H6 б/у
Суші кейс Comersa TOP H6 б/у, для демонстрації суші, у чудовому стані.
- Розмір 1880x400 мм.
- Температура: +4 __+8С;
- Потужність — 0,15 кВт;
- Напруга — 220 В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна споживана потужність | 150 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Призначення | Для суші |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | Comersa |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Настільний |
| Кількість секцій | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 1880 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Авторозморожування | Так |
| Матеріал дверей | Скло |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



