
Планетарний міксер Sigma BM 10 б/у
22 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: Sigma BM 10 б/у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Планетарний міксер Sigma BM 10 б/у
Планетарний міксер Sigma BM 10 б/у, у робочому стані. До комплекту входять знімна дежа, виготовлена з неіржавкої сталі та насадки: вінчик, лопатка-бітер та гак.
- Робоча напруга 220 В;
- Потужність 550 Вт;
- Габарити: 408x50x700;
- Об'єм 10 л.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 408 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Тип міксера | Планетарний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Виробник | Sigma |
| Вид обладнання | Міксер |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм діжі, л | 10 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



