Кавоварка на піску Uret KMK
Кавоварка на піску Uret KMK
Кавоварка на піску Uret KMK (кавоварка для кави по-східному, кавоварка для кави по-турецьки) — це компактний, недорогий пристрій для приготування справжньої кави по-турецьки. Кавоварка комплектується кварцовим піском і трьома порційними турочками. Потужність: 1,0 кВт.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Вага | 8 кг |
| Основні | |
| Колір корпусу | Бронза |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Кава "по-турецьки" |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | URET |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Призначення | Професійне |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 555 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання



