Кухонний комбайн Kenwood KMC01007 б/у
23 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: KMC01007 б\у
+380507130658
- +380 (66) 398-63-53менеджер Дмитро
- +380 (50) 713-06-58менеджер Людмила
- +380 (97) 409-81-36менеджер Людмила
- +380 (98) 068-48-25бухгалтерія Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кухонний комбайн Kenwood KMC01007 б/у
- Суцільнометалевий корпус
- Потужність 1 400 Вт
- Полірована чаша з ручками з неіржавкої сталі об'ємом 4,6 літра
- 4 різношвидкісні гнізда для насадок:
- - Гніздо для насадок із планетарним рухом
- - Низькошвидкісне гніздо для насадок
- - Середньошвидкісне гніздо для насадок
- - Високошвидкісне гніздо для насадок
- 3 насадки для чаші з неіржавкої сталі:
- - К-подібна насадка для змішування
- - Насадка для замішування тіста
- - Кулястий віночок для збивання
- Насадка для приготування м'яких сумішей
- Скляний градуйований блендер місткістю 1.5
- М'ясорубка
- Металева соковичавниця
- Лопатка
- Кришка для захисту від бризок
- Відсік для зберігання шнура
- Вдосконалений редуктор
- Каучукові прокладки зменшують шум і вібрацію
- Захист від перегрівання мотора
- Повністю перепроєктоване подавання повітря для поліпшення охолодження мотора
- Тепловий датчик, розташований у лопаті мотора
- Усі чотири приводи можуть працювати одночасно
- 6 швидкостей + імпульсний режим
- Електронне регулювання швидкості обертання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Вживані |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Професійне |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші | 4.6 л |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Виробник | Kenwood |
| Комплектація | |
| М'ясорубка | Так |
| Блендер | Так |
| Об'єм блендера | 1500 мл |
| Диск для шинкування | Так |
| Штовхач | Так |
| Відцентрова соковижималка | Так |
| Вінчик для збивання | Так |
| Лопатка | Так |
| Диск для терки | Так |
| Диск для нарізки скибочками | Так |
| Універсальний ніж | Так |
| Міні-млинок | Так |
| Насадка для замісу тіста | Так |
| Диск для картоплі фрі | Так |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.7 кг |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 297 мм |
| Глибина | 227 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 500 ₴
- Спосіб упаковки: У картонному пакованні












