



Піч для піци ITPIZZA MS1+1 б/у
Піч для піци ITPIZZA MS1+1 б/у
Пічі для піци ItPizza MS 1+1 призначена для випікання піци та хлібобулочних виробів за високої температури.
- фронтальна панель виготовлена з високоякісної неіржавкої сталі
- бічні та задня панелі виготовлені з пофарбованої сталі жароміцне скло
- дверцята камери випічки стандартні
- приєднання 220 В
- внутрішня підсвітка обох камер випічки
- механічна панель керування
- поверхня для випікання виготовлена з вогнетривкого матеріалу (шамот)
- 2 камери по 1 піці d = 340 мм
- керування механічне
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість рівнів | 2 |
| Номінальна споживана потужність | 2.4 кВт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна робоча температура | 320 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Джерело живлення | Електрика |
| Вид печи | Подова |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Тип управління | Механічне |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | ITPIZZA |
| Максимальний час приготування | 5 хв |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішня висота | 90 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Внутрішня ширина | 360 мм |
| Висота | 425 мм |
| Вага | 32 кг |
| Внутрішня довжина | 410 мм |
| Довжина | 568 мм |
| Місткість піцц | |
| Кількість піцц, що готуються, по 30 см | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 960 ₴
- Спосіб упаковки: Картон



