Машинка для пасти Hendi 224830
Машинка для пасти Hendi 224830
Професійна машинка для нарізки пасти та локшини Hendi 224830 стане справжнім помічником на кухні. Туге тісто спочатку розкочують на машинці або вручну. Пропустивши кілька разів через машинку, приступають до розрізання тіста на локшину за допомогою ріжучого ролика. Машинка ідеальна для приготування свіжих макаронів. Машина має 7-ступінчасту ручку регулювання, з можливістю налаштування товщини розкатаного тіста (від 0.2 до 2.5 мм). Кріплення йде до столу. Подвійний ніж дає можливість отримання двох видів локшини: tagliatelle і fettuccine. Найважливіші особливості: оснащена 3 роликами/лезами з алюмінію, має кривошип та монтажний кронштейн. Не можна мити в посудомийній машині.
- Тип: настільна, ручна.
- Матеріал: алюміній, нержавіюча сталь.
- Ширина кулі тіста: 140 мм.
- Регулювання товщини шару тіста: 0.2-2.5 мм.
- Особливості: подвійний ніж дає можливість отримання 2 видів локшини: tagliatelle та fettuccine, оснащена 3 роликами/лезами з алюмінію, має кривошип та монтажний кронштейн, 7-ступінчасту ручку регулювання товщини тіста.
- Кріплення до столу.
- Не можна мити в посудомийній машині!
- Розмір: 210x193x(H)135 мм.
- Вага: 2 кг.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Виробник | Hendi |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 2 кг |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 140 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 445 ₴
- Спосіб упаковки: Картонне паковання












